invalidní vozíky - homenové elektrické vozíkyvideo galerie elektrických skútrúico facebookinvalidní vozíky

Shoprider FOREST 3W - 64.900,-Kč , záruka 24 měsíce

Tato shoprider 778XLSBNtříkolka je NEJ od tohoto výrobce. Je to velký vozík určený pro těžké uživatele, žijící většinou v zástavbě potřebujíc jezdit ve stísněných prostorách. Jelikož, jak známo, tříkolka má podstatně lepší manévrovací schopnosti na malém prostoru v porovnání s jakoukoliv čtyřkolkou, je tento skútr tak ideálním do paneláků, pro jízdu mezi lidmi ve městech a v obchodech.
Díky velice silným bateriím a silnému motoru tak uživatel získá vozík s dojezdem až neuvěřitelných 62km což společně s rychlostí až 15km/h dělá z tohoto vozíku šampióna.

Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Vozík je vybaven elektromagneticko brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci. Zároveň je vybaven i mechanickou pohotovostní brzdou.

Sedačka je otočná o 360° s aretací pro pohodlné a bezpečné nasedání. Nastavitelný úhel opěráku stejně jako nastavení sedačky v podélné ose (od a k sloupku řízení), regulovací područe jsou též standardně u tohoto modelu. Sloupek řízení se dá též regulovat, pro naložení vozíku zcela sklopit. Sedačka se dá rychle vyjmout bez nutnosti demontáže a následné montáže.
Rychlost vozíku je plynule nastavitelná. Vozík je vybaven světlem vzadu i vpředu pro noční provoz stejně jako směrovými světly.

K vozíku je přiložena plně automatická, velice rychlá nabíječka (8A). V ceně je záruka po dobu 24 měsíců s možností rozšíření až na 36 měsíců. Samozřejmostí je servis záruční i pozáruční.

shoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBNshoprider 778XLSBN

technická data
nosnost:
226kg
baterie:
2x75Ah/12V
motor *:
1350W
nabíječka:
8A
rozměry cm:
140x70šx133v
přední kola:
32cm
zadní kola:
35cm
hmotnost:
116kg
regulovatelná rychlost:
až 15 km/h
dojezd**:
až 62km
poloměr otočení:
125cm
bezpečné stoupání:
12 °
elektromagnetická brzda:
ANO
nákupní košík:
ANO
podélný posuv sedačky
ANO
* špičkový výkon

**v závislosti na hmotnosti uživatele a terénních podmíkáchoptimalizace PageRank.cz |copyright (C) 2007 - 2013 elektrické vozíky BOGO| powered by ABi |